| gabi04 a întrebat:

Salut.am o problema cu sunetul la pc,am instalat driverul dupa ce am facut windowsul (tin sa precizez ca asta e prima data cand patesc asa) si din senin mi se opreste sunetul...straight facechiar nu mai stiu ce sa-i fac, am reinstalat driverul audio de n-spe mii de ori..ca placa se sunet am soundmax integrated audio, sau ceva de genul.va rog sa ma ajutati daca puteti.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Apasa start the detection si-ti va cere sa instalezi un programel "ma config". Il instalezi dai iarasi start the detection si apoi te uiti in my drivers. Instalezi cele mai noi drivere ce le gasesti acolo.