| florin1 a întrebat:

Salut am nevoie de ajutor am un atv de 150cc bashan si de 2-3 zile nu mai pot sa il pornesc deloc numa daca ii scot bujia si ii pun niste benzina in capul pistonului numa asa mai porneste si la relanti nu sta numa in turatie imi sta si nu pot sa il pornesc deloc din ce cauza nu da benzina ii infundat carburatorul ca bujia nu o prea unda? va rog ajutati-ma dau funda + vot va rog

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Este clar ca nu se alimenteaza cu benzina! Curata carburatorul!