| Teodor_Vladut_1997 a întrebat:

Salut, am nevoie de ajutor cu un site de stiri unul de bancuri Pentru a posta! Categoriile sunt diferite si fiecare are grija de partea lui fara certuri!
Si mai caut pe cineva sa vorbeasca limba engleza cat de cat pentru a traduce jocurile de pe Site-ul cu jocuri!
Astept sa vad daca este cineva interesat de Ceva! happy
ID-ul meu wlad_sasuke@yahoo.com

3 răspunsuri:
| CostyCola98 a răspuns:

Poti sa ti-l creezi singur pe facebook apps.facebook.com/bancuri_personalizat

| Teodor_Vladut_1997 explică (pentru CostyCola98):

Nu vreau asa ceva eu vreau pe cineva care sa se ocupe de acel site! nu sa dau eu copy paste... si am vazut si eu aplicatia asta happy

| CostyCola98 a răspuns (pentru Teodor_Vladut_1997):

Nu cred ca vei gasi pe cineva foarte repede...