| anonim_4396 a întrebat:

Am o curioazitate. Stiti ca la fiecare raspuns unele persoanil pot vota ca fiind inteligent stupid nefolositor etc. Si adupa aia iti apare acolo la profil. da... Poti afla cumva cine si cum a fvotata? Astept raspunsurile voastre...

5 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Te gandesti si tu cine ar putea sa iti poarte pica si, te uiti la profilul persoanelor respective. Alta modalitate nu existahee hee

cami
| cami a răspuns:

Trebuie sa iei fiecare user la purificat. Altfel nu prea vad cum!

| Moneyandfame a răspuns:

Iar va marcheaza "stupizii". Nasol de tot...

| raidu2004 a răspuns:

Nu prea ai cum doar daca iei fiecare user in parte intri la ei pe profil si te uiti la notele date de ei altfel nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine. Sa desconspiram stupizii rolling on the floor