| 21434325124523 a întrebat:

Salut
am o intrebare cam ciudata nu putem sa facem ceva ca si romana sa fie mai raspandita in lume sau asa ceva nu se poate?
mersi

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Este foarte greu, chiar imposibil. Nu știu ce să zic. Slabe șanse pentru așa ceva...

| Solutionistul a răspuns:

Daca populatia Romaniei se va extinde de la 19/20 milioane cat suntem acum la 100 si ceva milioane cel putin..si limba romana va fi mai des utilizata. Insa, daca marim populatia asa mult, nivelul saraciei va creste considerabil! Nu ne permitem asta happy

| T0T a răspuns (pentru Solutionistul):

Mai tăiem din rusi.