| RTDRomania a întrebat:

Salut am o intrebare daca eu vreau sa merg cu prietena la piscina si ea nu vrea unde sa o mai invit?

Răspuns Câştigător
| MaDeclarFan a răspuns:

La o terasa sa beti un suc, la o plimbare de seara printr-un parc frumos luminat, daca este un eveniment ca ruga sau carnaval ceva...la o plimbare cu rolele sau bicicletele... undeva unde sunt multe flori (daca ii place acest peisaj) si va puteti "juca" prin ele sau pur si simplu in fata blocului/casei sa ascultati impreuna muzica

Distractie! thumbs up

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Ii spui ca are 3 variante
1 piscina
2 piscina
3 piscina
sa aleaga una din ele

| ilegalnonstop a răspuns:

La tine...

| RTDRomania explică (pentru ilegalnonstop):

Da dar ea nu vrea si vina la mine sau eu la ea ca cica are motivele ei dar cred ca mi-am dat seama de ce dar asta nu o pun public.