| andreea_1419 a întrebat:

Am o prietena care sta la casa ea are o piscina dar mereu cand o intreb daca pot sa merg la piscina isi inventeaza scuze.As vrea sa aflu daca ma minte sau nu

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Eu cred ca nu vrea ca tu sa te duci la piscina le ea din diferite otive, pe care nu vrea sa ti le spuna, asa ca ar fi mai bine sa nu o mai intrebi pentru ca nu ii convine. happy

3 răspunsuri:
| Helenee24 a răspuns:

Singura in masura sa-ti raspunda la aceasta intrebare este prietena ta.

| Carly22 a răspuns:

Parerea mea este ca vrea si ea sa petreaca timp singura la piscina ei. Mai las-o pana in iulie si dupa. veti vedea voi ce veti face. :*

| amyca a răspuns:

Pai andreea, fiind prietena ta iti spun ca ar trebui sa nu o mai bagi pe ea in seama> :*