| OnlyGenius a întrebat:

am o intrebare ...deci vreau sa imi iau un telefon...nu stiu ce sa aleg intre Samsung Galaxy S2, Apple iPhone4 sau Samsung Galaxy Note? nu stiu va rog help dau fundita! add id mess:alex.ardelean48@yahoo.com ca sa putem vbwinking
mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| JANAKS a răspuns:

Sallz! Poi ba parerea mea este ca Apple iPhone 4 nu este asa de tare parca tot mai tare este Samsung Galaxy S II deci pasta ti-l recomand happy Fundita te rog? puppy dog eyes

1 răspuns:
| sebipodaru a răspuns:

Apple iPhone 4 eu il am e super