| xXRobbyXx a întrebat:

Hey, ce sa aleg intre iPhone4 si Samsung Galaxy S3?
Tin sa reprecizez, iPhone4.
Si de ce. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! E cam si cum ai intreba care este mai tare dintre beton (S3) si aer (iPhone).
Normal ca S3-ul pentru ca este de 100 de ori mai performant decat iPhone 4.

| maryusmono a răspuns:

Buna,

Ideea e ca S3-ul e mai bun chiar si decat un iPhone 4s... deci clar ar trebui sa alegi S3 daca vrei un telefon performant. Arunca o privire peste specificatiile produsului si vei vedea despre ce vorbesc http://bit.ly/Z3UZ9L

| anaa5 a răspuns:

Parearea mea este sa alegi Sansung Galawy s3. am comparat putin...e mai bun are memorie mai mare..mai multe functii. are radio. toate aplicatiile care le are iPhone 4 le are si Samsung Galaxy s3..ba chiar mai multe! funda?

| Pasaredenoapte a răspuns:

Sunt singur ca toata lumea vrea un iPhone4 deoarece sunt la moda si tot pachetul doar ca eu as alege un Samsung Galaxy S3 deoarece este mai suptire prin urmare mai usor, mai accesibil, setarii usoare, daca cineva ti-l fura il poti gasi printr-o aplicatie a telefonului si poti intra de pe el pe Market si sa descarci toate aplicatiile ce le are iPhone4.

| Musca_Robert_Alexandru_1971 a răspuns:

S3 e mai nou decat iphone4 dar daca ai fi avut sa alegi intre iphone4s sau iphone5 mai bine le-ai fi ales pe alea funda please...