| AnormalFunkyGuy a întrebat:

Am o intrebare legata de ASK.FM.
Ce inseamna "primii trei?" (de exemplu).
Am tot vazut cu "dai like la primii x?" sau "60 like la primii 2", ceva de genu'. Ce inseamna acei primii x? Care is aia?

De exemplu, "Dai 5 like-uri la toti + follow?". Care is aia "toti"?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

dai like la primii x? = Adica dai like la primele persoane x care dau like? si "Dai 5 like-uri la toti + follow?" adica follow(urmarire) si 5 like-uri la toti cei care iti dau like la intrebare.

Priceput acum?

| AnormalFunkyGuy explică (pentru kar1GaNNN):

Daaa, multam fain.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru AnormalFunkyGuy):

Asta am vrut sa aud laughing, cu placere o zi frumoasa.

3 răspunsuri:
| geoo998 a răspuns:

Acei primii x sau toti sunt cei care apreciaza raspunsul unei anuimite persoane.