| AndreutzaLia a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au conturi Webkinz-Ganz.Eu am 4 animalute si in octombrie anul acesta mi-am luat unul nou si as vrea de Craciun unul nou adica Signature dar daca nu-l bag si pe acesta contul va expira anul viitor in octombrie dar daca il adaug pe cel nou va exprira tot in 2011 dar in decembrie sau 2012 decembrie?

4 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Va expira in 2011 pentru ca daca iti iei un webkinz singnature vei primi doar 3 zile in plus iar daca vei lua unul normal ve primi o zi inplus eu am pst 80 webkinz deci stiu(4 dintre accestia sunt singnature) daca vrei adauga-ma la prieteni radumare32

| SugarStar a răspuns:

Va expira in Decembrie 2011. Si mie imi plac Webkinzi. Eu am 3 conturi. Daca vrei ma poti adauga la prieteni. zinzimima, hanimontani190 si hani190.

| AryanBridge a răspuns:

Va expira in decembrie 2011 si mie imi place justin bieber si eu colectionez webkinz am 9 daca vrei bagama la prieteni ...andreeasora...si sper la o fundita

| medygabi a răspuns:

Cine vrea sa imi trimita si mie niste bani ca nu am pat si animalutul meu are sanatate 87 si nu stiu de unde sa fac bani va rogg ma adaugati la prieteniasa; medintu (va rogg)