| adriana18 a întrebat:

Salut am o intrebare... vreau sa'mi trimit de pe calc pe telefon o mel ( flo rida- right round) si am vazut locuri unde zice sa faci asta, dar eu nu am cablu de date la telefon, pot sa'mi tr pe tel fara cablu?
cumva prin intermediul nr de telefon se poate? funda

Răspuns Câştigător
| NinelGuevara a răspuns:

Pai.ai mai multe variante.ori cumparati bluethoot stick.ori roaga ti un prieten\a sa te ajute smug

2 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Trimite melodia pe messenger de exemplu la cineva care are cablu la telefonul sau si apoi o trimite prin bluethoot la telefonul tau

| Printzess a răspuns:

Pai...nu merge.trebuie sa ai cablu de date sau un aparat numit blutouth.sau cum se scrie:d