| gellalbie4ever a întrebat:

Am o pisica care mi-a facut 3 pui si vreau sa le dau niste nume extravagante pana acum am gasit pentru:
fete:Isadora,Cerafine,Tirly Mine
baieti:Amedeo,Zuko,Merlin
voi stiti si alte nume deosebite,ciudate chestia e ca vreau sa aiba in continut litere ca:W,Q,Y,X,K
sa fie cat mai diferite,nu conteaza ca sunt :
nume din filme
desene animate
anime-uri
SFI
nume de culori
de cantareti
accept si nume ciudate,chestia este sa fie foarte diferite,si speciale, unicate
exemplu:XENON(fata)
mentionez ca mama si puii sunt de rasa:
Amy(mama)
provine din :
mama sa cu rasa de : American Wirehair
tatal sau cu rasa de : Oregon Rex

Răspuns Câştigător
| FataCuGuma a răspuns:

Baieti
Poseydon
Xabiani
Walter
Arsinel

Fete
Aquata (daca ii place sa faca baie rolling on the floor)
Aysha
Baghera
Blinky
Betty

Funda?

1 răspuns:
| 49Days a răspuns:

Misty,Clarice,Alia,Kaia,Eustache(motanul unei prietenelaughing ), Monki, Sirius(un nume de film daca imi aduc bine aminte)