| KikiRiki98 a întrebat:

Salut, am o prietena care de curand a devenit emo si a inceput sa se atie cu lama si pe vene si nu stiu cum sa-i explic ca ceea ce face e gresit. Imi puteti spune va rog cu ce o afecteaza taieturile cu lama si daca o afecteaza cu ceva?
Funda:*

1 răspuns:
| xAndraax a răspuns:

Incearca sa vb cu ea mult si nu o abandona. SPunei ca un emo insemna o persoana fara viata si ca u nu vrei o prietena asa. Santajeaz.o emotional pentru ca poate muri de la taiathu asta cu lama, nu e de glumintwinking