| xXImAliveXx a întrebat:

am o problema acum 2 saptamani am fost racit. mi s-a dus dar tusesc in prostie nu ma doare absolut nimic dar tusesc foarte mult nu pot dormi nici noaptea. am luat pastile sirop (Hunex si Plantusin) dau funda happy

3 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Sigur iti va trece daca vei consuma DECASEPT! Daca nu, sirop de catina sau ceai de tei...

| Tynnna a răspuns:

Mergi la farmacie sa iti dea ceva mai bun sau chiar la medic. nu e bine daca iti afecteaza chiar si somnul. Nu astepta raspunsurile noastre. Insanatosire grabnica!

| xXImAliveXx explică:

Am fost la farmacie si mi-a zis sa iau 4 lingurite de Pantusin pe zi.
mi-a zis ca este foarte bun si trebuie sa imi treaca sa nu mai dau bani pe alte porcarii dar aproape se termina sticluta si nu este nici=o schimbare.