| Georgeasd a întrebat:

Salut, am o problema cu hardul si nu stiu cum sa o rezolv.
Nu merge desfragmentat iar cand deschid calculatorul imi apare o eroare de care pot să trec dacă dau F1. Vă rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Skylar a răspuns:

Pentru eroarea aia, iti spune cumva ca nu iti functioneaza floppy diskul?

| MiHaI a răspuns:

Schimbal

| Vasi_2046 a răspuns:

"o eroare"? Da mai multe detalii. Nu obtii raspunsuri de la doctor daca te duci si ii spui doar "ma doare". Eventual apasa DEL, sau F2(depinde de meniul de bios) si reseteaza setarile, (reset to default settings) si F10.