| Cosminnn11 a întrebat:

Salut am o problema cu messenger-ul si anume, pe id-ul meu nu imi intra, se incarca si apoi se opreste fara sa dea nici o eroare, pe mail si alte site-uri merge id-ul, nu are probleme cu parola sau alte chestii si am incercat si de alte pc-uri cu id-ul meu si tot nu merge si da aceiasi eroare, se incarca si se opreste. am incercat sa reinstalez mess-ul si am bagat mai multe versiuni dar tot nu merge, de pe alt id imi merge mess-ul fara nici o problema. dar nu stiu de ce nu merge id-ul meu atata timp cat parola este buna si nu da nici o eroare doar ca se opreste din incarcat si ramane ca la inceput happy adica fara nimic in el, astept raspuns, multumesc

1 răspuns:
| marialungu a răspuns:

Reinstaleaza wind, apoi reinst si messu, dac nu reinstaleaza alt mesinger daca ai 8, pune 9 ok?