| Alexandru_3604 a întrebat:

Am o problema foarte mare cu o profesoara de romana, m-a lasat pe primul semestru si acum nu pare a fi mai buna. Ce ar trebui sa fac? Eu invat lectiile si scriu temele dar cand ma asculta uit tot! Ajutati-ma! P. S., sunt pe clasa a 7-a!

3 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Cum poti sa zici ca inveti lectiile daca le "uiti" cand te asculta?! Inseamna ca nu le-ai invatat cum trebuie.

| Moni. a răspuns:

Buna! Pai.eu zic ca ar trebui sa nu iti fie frica cand te asculta.Gandeste-te ca nu iti ia capul daca gresestihappy. Si sa fii cuminte la ore, cat poti de multhee hee

| Andiii a răspuns:

Lasa... mai bine sa ramai repetent laughing