| victoritza_8096 a întrebat:

am o problema urgentaaa. La yahoo messenger cind il deschid sa vb cu un prieten eu scriu ceva si nimic nu imi apare, foaia e alba, nici textul meu nici al lui, dar cind deschid foaia imi apare ceva cu internet explorer ce sa fac? URGENT

Răspuns Câştigător
| nelu13 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=1922 incearca asta

2 răspunsuri:
| ExpoLOGO a răspuns:

Poate ai schimbat culoarea la text si ai pus alb, in cazul asta, fundalul fiind tot alb nu se mai vede nimic, in caz ca nu ai facut acest lucru, du-te in Control Panel->Add/Remove Programs si fa click pe YM apoi Uninstall, intra pe http://yahoo-check.info/download/ descarca ultima versiune de yahoo messenger (YM10, mai exact) si instaleaza-l.

sper sa functioneze

merci de fundita;)

| victoritza_8096 explică:

Ms ConsultandSEO dar deja s-a rezolvat problema multumita :yonelu13... a functionat, deci fundita a mers la el...scry