| Whitesnake99 a întrebat:

Am primit astazi cadou, spre surprinderea mea, un pachet de "TIGARI IN FOI", la inceput crezand ca sunt trabucuri.
Ideea e ca eu n-am fumat decat tigari obisnuite si nu stiu ce sa fac cu ele, sa le fumez sau sa le dau mai departe cadou? sunt intr-o cutiuta de lemn pe care scrie "qvino". Nici nu stiu daca se trag in piep sau doar se pufaie, eu fiind doar fumator de ocazie. vreo parere?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se trag in piept. Sunt tigari de foi nu trabucuri. Eu zic ca merita sa vezi cum sunt.