| mariaWoW a întrebat:

Am scris pe net blend-a-med si mi-a dat un sait in care poti vorbi cu un doctor... poate sa imi spuna cineva care a vorbit pe chat cu acel doctor si daca v-a dat raspunsuri folositoare (indetaliat ).
fundita + vot folositor big grin
Scz pentru categoriesad

1 răspuns:
| Horia_8139 a răspuns:

Da destul de folositoare.mi-a recomandat o periuta de dinti noua o pasta noua, mi-a spus ca pentru a-mi albi dinti sa-mi dau cu bicarbonat sau cu sare si mi-a scos din cap cateva mituri legate de dinti.