| virkon a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. De ce nu-mi merge Test Drive Unlimited? Am 2 gb RAM, Placa video 512, procesor 3, 2?

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Pai sa vedem rami se presupune ca sunt DDR2 nu? Ok deci in privinta lor nu ar trebui sa fie o problema.Insa placa ta cati biti are, si ce e DDR2, DDR3 s.a.m.d Aici poti fi de vina urmatoarele lucruri:
Fie placa ta video nu este pentru jocul respectiv si aici nu ma refer la memoria ei, ma refer la biti si ddr.
Fie procesorul tau nu este in stare sa, ruleze jocul acesta(eu am rulat jocul pe un Intel pentium dual core de 3.4 si am rulat si test drive unlimited 2)