| AndreiGabriel12 a întrebat:

Salut!
O colega m-a invitat la majoratul ei, iar eu nu știu cum sa ii spun politicos ca nu vreau sa merg pentru ca eu nu o sa îmi țin majoratul.
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Oricum petrecerile sunt interzise si ii spui asta! ii zici ca nu vrei sa risti si ca preferi sa dai banii pe un cadou decat pe amenda.
Ar putea in schimb sa va intalniti undeva la mijlocul majaratelor voastre la cafea doar voi doua!

| AndreiGabriel12 explică (pentru Fatamuntilor):

Eu vreau doar sa ii spun cumva ca nu vreau sa vin pentru ca nu imi tin majoratul si nici nu am bani de cadou. Nici măcar nu suntem prieteni asa buni, cred ca a invitat multe persoane de m-a invitat si pe mine.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru AndreiGabriel12):

II spui ce am spus mai sus!
Ca pandemie si nu voie la petreceri!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

îi zici că nu poți să mergi și gata, ce atâtea explicații laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

E pandemie si sunt intezise petrecerile

| aDEeLAa a răspuns:

Ca ai niste probleme si ca nu crezi ca poti sa ajungi, plus ca nu vrei sa risti ca bunicii tai sunt batrani si nu vrei sa ii expui la riscuri...