| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de sfaturile voastre. Deci o colega de clasa, care e fosta mea cea mai buna prietena, e foarte invidioasa pe mine (din cauza unui prieten, care de fapt e ceva mai mult ca simplu prieten) si ea incearca cu orce pret sa ne desparta pe noi.Sa ne faca vreun rau. Vreau sa-i dau nasul in jos) dar nu stiu in ce mod as putea-o face mai inteligent. Aveti ceva idei?

1 răspuns:
| StaRPoP a răspuns:

Am eu o idee eu zic ca prietenul tau sa se dea la ea si thu sa fi gelos si sa va bateti asa ne dureros sti si dupa ia va fi impacata cu idea dar voi tot prieteni buni veti fii