| GabiArian22 a întrebat:

Salut.Am si eu o intrebare clasica dar buna voi ce ati alege banii sau iubirea? happy

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Logic laughing.
Niciunawinking. Banii, îi ai. se duc repete.
Iar cu iubirea, ei bine. dacă acel cineva de care eşti topit/ă stă cu tine doar să te folosească, mai bine nu. Dacă eşti sigur că iubrea dintre voi 2 va ţine şi nu este una la " mişto ", aş alege din astea două, iubirea.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii.

| carminaburana43 a răspuns:

Eu pot sa-ti dau cred ca cel mai veridic raspuns.Traiesc oricum din bani foarte putini si m-am obisnuit cu asta.Dar nu ma pot obisnui sa nu fiu iubita de nimeni.Deci chiar cu bani f putini daca cineva m-ar iubi cu adevarat nu as schimba cu nici o printesa.

| Bubulin4ik a răspuns:

Iubirea cu singuranta!
La ce-ti ajuta banii aia daca esti singur :S

| lolly a răspuns:

La ce bun bani daca n-ai iubirea? Iubirea.

| Felys a răspuns:

Daca ai bani, gasesti iubire pe toate drumurile, daca ai iubire, poti ramane si fara ea si esti si parlit

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Imaterialul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă ar fi să aleg între iubire şi bani,de avere m-aş lipsi şi pe tine te-aş iubi,chiar de e bine, chiar de nu e, să mor sărac din dragoste!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericirea, cand esti fericire ai tot ce ai mai bun.

| GabiArian22 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!

| SimpleGirl408 a răspuns:

Iubirealove struck