| Ilusion :X a întrebat:

Am si eu o intrebare: Cum pot sa ma inalt?
Ei bine, am auzit ca Voleiul, Basketul si Inotul ma pot ajuta.
La vremea asta nu este un strand pe-aici deschis inca pentru inot, asa ca m-am pus la Basket.
Raspunsul pe care vreau sa-l aflu: In cat timp isi face efectul inaltimea.(2-3 ore pe zi fac).

Răspuns Câştigător
| ame_3387 a răspuns:

Prin sport oricum nu poti creste mai mult de 10 cm sa spunem... Tu te poti inalta d la sine pana la 21 de ani. varsta ai fixa daca ai mai putin mai asteapta. Eu intr-a 9`a eram cel mai mic din clasa si in a10`a eram cel mai mare laughing

1 răspuns:
| StefyExpert a răspuns:

In fiecare zi cand te trezesti...intindetewinking