| Tiberius a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. vreau sa gasesc un joc un rpg vechi de vreo 10 ani pe care-l jucam in copilarie. La inceput iti alegeai char-ul daca e warrior sau mage. Dupa fiecare level iti cumparai echipament. Avansand in joc aveai diversi companioni. Ajungeai la un moment dat sa ai Crystal armor, o armura verde. La ultima batalie erai nevoit sa alegi dintr-un grup de druizi si unul de mage care sa te insoteasca.

2 răspunsuri:
| Bellona a răspuns:

Eu nu cunosc jocul ala din pacate...dar stiu unul asemanator care ma joc si eu big grin. World Of Warcraft. sper ca nu am deranjat happy