| Andrey2210 a întrebat:

Salut, am si eu o întrebare, Youtube are vreo adresa de gmail oficial sau ceva.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar poți contacta aici: https://www.youtube.com/t/contact_us?hl=ro

| Andrey2210 explică (pentru anonim_4396):

Am primit un email cu adresa asta ytbe.service67@gmail.com și se da drept cei de la Youtube. O fi de la Youtube oficial, sau o fi vreun Fake?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrey2210):

După cum arată aș crede mai degrabă că e un scam.

| Andrey2210 explică (pentru anonim_4396):

Am primit un e-mail de la ei precum ca am postat un videoclip etc. Și voiam sa știu dacă o fi de la Youtube, sau o fi de la altcineva.

| suntserios a răspuns (pentru Andrey2210):

Logic că e fake. Cum sa trimită YouTube mail uri de pe o așa adresa