| BacaCostin a întrebat:

Am si eu o "mica" >problema:... Cand vorbesc cu o fata la telefon am emotii si nu stiu despre ce sa vorbim... Ma puteti ajuta va rog frumos? Ar insemna foarte mult daca o sa ma ajutati orice sfat este bine venit.

Va multumesc.

Funda.

Răspuns Câştigător
| Andrew011 a răspuns:

Salut pai as cam avea eu un sfat pentru tine... prima chestie ar fi ca fata ar trebui sa fie vorbareata adica amandoi ar trebui sa aveti despre ce vorbi, o intrebi ce a facut in ziua respectiva, ce planuri are pe ziua respectiva, daca ar vrea sa iesiti la o cafea, si crede-ma ca atunci o sa te lase emotiile. Asta doar daca fata e de treaba si vorbareata. Funda?