| BacaCostin a întrebat:

In primul rand Craciun fericit! tongue

Am si eu o mica problema vreau sa sun o fata (din alt oras) si nu stiu ce sa vorbesc cu ea la telefon.
Vorbesc cu ea de 5 luni dar decat pe messenger acum are niste probleme cu netu
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi ceva? Va rog eu mult
Dau si fundita

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Daca te intelegi bine cu ea, cu siguranta o sa-i faca placere sa vb cu tine.Poti profita de venirea Craciunului si o suni sa-i urezi un Craciun fericit alaturi de cei dragi si asa va dati din vorba-n vorba si cu siguranta data viitoare te va suna si ea. Poti sa-i spui la final k ai vrea sa mai pastrati legatura prin telefon, avand ea acea problema cu netul si asa cu siguranta te va suna vazand k esti interesat de ea si o vei suna fara sa stai sa te gandesti ce sa-i zici pur si simplu data viitoare o intrebi ce mai face. Sper ca ti-am fost de folos! ciaokiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce vorbesti cu ea si pe mess. Nu e o mare diferenta atat tot ca iti aude vocea! ^_^