| denisa_4752 a întrebat:

am si eu o problema! cand selectez o anumita categorie, spre exemplu "adolescenti", nu imi apar intrebarile! stie cineva care e problema? sau i s a mai intamplat cuiva ceva de genul asta? mersi.astept raspunsurile:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi.mergi cu mouse-ul in jos pe pagina, le gasesti acolo
si mie mi se intampla

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Mi s`a intamplat doar atunci cand am intrat pe TPU de pe alt pcthinking
De la pc`u meu nu mi s`a intamplat niciodata, dar stiu despre ce vorbestibig grin
Urmeaza exemplul brianeiwinking big grin