| Mihaitza400 a întrebat:

am si eu o problema, cu un telefon nokia 5228, e totul ok cu el, dar insa... sa va povestesc am primit 15 Mb De la un coleg si incerc sa intru pe internet, dar imi spune conexiune indisponibila, si Nu se poate executa operatia. Va rog ajutati-ma, sau explicati-mi cum sa intru p internet.Multumesc anticipat, funda + vot

1 răspuns:
| biliana a răspuns:

Pai nu ii asa greu
intri la aplicatii si vezi unde este cea de internet, iar apoi intri acolo. Daca nu merge de prima data nu-ti face griji nici mie nu mi-a mers!