| Laurentiu92 a întrebat:

Salut,am si eu o problema:
Daca persoana iubita are trei vise rele despre tine,ce se intampla?

exemplu, eu am avut o data un vis foarte rau si a doua zi mi s-a intamplat ceva rau.nu ce am visat, alt lucru rau!

Răspuns Câştigător
| luniii a răspuns:

Sunt doar vise, nimic mai mult.Rareori visele ne arata un semn (oricum noi nu il putem vedea/constientiza).Nu ar trebui sa crezi in ele, de exp daca visezi o persoana pe care o dispretuiesti ca te intelegi super bine cu ea, e obligatoriu sa deveniti cei mai buni prieteni? Iti zic eu, nu.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Nu se intampla nimic, nu ar trebui sa crezi in ele