| Davyd2001 a întrebat:

Salut! Am și eu o problema, dacă plec dintr o locație oricare ar fi ea, și parcurg un drum cu mai multe străzi. nu mai știu să mă întorc la locul de unde am plecat. uit. nu mai țin minte pe unde am luat o și mă rătăcesc chiar și pe distante mai mici, s-a mai întâmplat la cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai ADHD sau anxietate, ori ți afectată funcția cognitivă de la droguri sau depresie, alta varianta ar fi sa ai un retard mintal mai ușor. Și de la stres poate fi