| weed_4989 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema foarte mare nu imi merge sa instalez driverul la placa video Nvidia Geforce 7300 GT si mi se vede in dungi iar de fiecare data and incerc sa instalez driverul mi se restarteaza pc sau imi da o eroare mii se face screenul blue si imi zice ceva...am incercat si cu windows 7 si cu ff multe driverer si tot asa e...
multmuescbig grin

Răspuns Câştigător
| Liviu_2320 a răspuns:

Probabil placa e prea performanta pentru calculatorul tau, am patit-o si eu si a trebuit sa imi iau una mai mica...

1 răspuns:
| weed_4989 explică:

Nu nu e asta pana acum numai placa asta am avut-o n-are cum...