| Ghetau_Ionut_1997 a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema legata de chatu de la facebook, odata imi apare ca am 200 de prieteni online si peste cateva secunde imi apare ca sunt 20 si dupa iar 200 si tot asa.
Multumesc dau funda big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca este de la Facebook. Vorbesc la telefon cu cineva.El este pe Fb dar mie imi apare ca nu a mai intrat de 2 zile pe chat.

| State_Marius_1998 a răspuns:

Este de la facebook ca adminu fesbukului face niste apdeituri si din asta iti arata ca ai atatia prieteni intrati sau ar putea fi din cauza la internet nu sunt sigur ca si mie imi mai face asa in fine sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu?