| Hinbrad a întrebat:

Am si eu o problema, mi-as dori foarte mult sa merg in america(nu conteaza unde), dar parintii mei nu vor.Cum as putea sai conving?

Răspuns Câştigător
| Anonimul421 a răspuns:

Daca stii limba in america e bine cu convingerea note bune fale surprize frmoase nu stiu daca iti fiu de folos am doar 11 ani

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai intrebat care este motivul? Tu crezi ca te duci in America(cu A mare) ca si cum te-ai duce la piata? Cu sacosa?

| Kalla a răspuns:

940 de euro biletul de avion doar de dus.De asta nu vor sa te trimita.

| Lolităăăă a răspuns:

Pai cati ani ai

| Snowfall a răspuns:

...Nu ai cum se te duci in America pur si simplu, in primul rand iti tebuie viza, si mai ales cea de locuitor e foarte greu de obtinut, nu ai cum sa te duci asa sa stai pe strazi, ca nu oricum nu te lasa nici statul. Cati ani ai, 6?

| fede12 a răspuns:

Le poti spune ca este visul tau..etc. ca asta iti doresti putine lacrimi nu strica, la mine functioneaza cu lacrimile laughingpoti face niste crize dar sa nu exagerezi si daca ai peste 18 ani si bani la dispozitie nu ai nevoie de parea lor Succes! Funda?smug