| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema... nu mai merge sa deschid programul Yahoo Messenger. Cand ii dau 'Open' imi apare o fereastra in care scrie 'Windows cannot acces the specified device, path, or file. You may not have the appropriate permissions to acces the item.". Ce trebuie sa fac? Nu merge nici sa il dezinstalez. Help plz!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai spune daca ai descarcat ceva de pe messenger! Ce windows ai? Si daca esti administrator in windows!
Foloseste functia Raspunde din dreapta raspunsului meu.