| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Pana acum, xbox-ul a mers perfect, dar de la un timp nu imi merg controllere-le, adica nu se mai aprind deloc, am cumparat baterii noi, nimic, nici chestia cu sync(sincronizarea) nu merge. Pur si simplu nu se mai aprind, s-au ars? Desi nu prea cred, pentru ca deodata nu mai merg... aveti vreo idee? Multumesc

1 răspuns:
| asfgsdfasdfgafghhndf a răspuns:

Un sfat:da cu el de pamant de 3 ori pe zi si in 2 saptamani isi revine 100%