| marius7tree a întrebat:

Salut am un coleg care sia incarcat telefonul cu 26 de ore si nu stie sa le cheltuiasca big grin si deci am decis sa facem farse cu ele big grin am eu o inregistrare tare dar vreau mau multe cine ma poate ajuta buzz la dj_polejay@yahoo.com sau linkuri daca puteti mersi anticipat

1 răspuns:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ceva de genul acestea cuiva ce are muulta rabdare:http://www.trilulilu.ro/pigey/5ca1df127caa26
am gasit pe net convorbiri puse de alti de genu :-Alo, bunica?(cu o voce de fetita inocenta)
-Nu, ati gresit numarul
-Dar, cum? Bunica nu-i acasa?
-Ati gresit numarul, formati din nou.
-Vaaai, bunica si-a schimbat numarul fara sa-mi spuna? cum a putut bunica sa faca asa ceva?!?(IMG:http://forum.softpedia.com/style_emoticons/default/sad.gif)
-Ce numar ati format?
-*******, dar bunica nu putea sa-si schimbe numarul fara sa-mi spuna!
-ATI GRESIT NUMARUL!
-dar dati-mi-o pe bunica!
-$%^$^$@%
-Cuum? a murit bunica?! Ati omorat-o pe bunica! Criminalule!

de obicei nu tine decat pana la a treia replica, dar merita incercat, sau

-Alo? bunica? ai uitat sa-mi dai gemul, pentru asta vei plati scump! arzi in iad bunico, de ce nu mi-ai adus gemul? sa te ia naiba de bunica rea! unei doamne mai invarste.
Mi-a povestit odata un prieten
Erau 3:
Suna primul':
-Alo! George este acasa?
-Aici nu e niciun George!
Al doilea:
-Alo! Geogrge este acasa?
-V-am mai spus ca nu e nicun George!
Al treilea:
-Alo! Sunt George, m-a cautat cineva?! tot de pe net este :)) imi place muult sper sa-ti placa si tie.
-alo va merge frigiderul?
-prindetil repede ca fuge pe usa.
http://www.radiozu.ro/......ei-iezi-86 si pe partea dreapta mai am top 0 farse.pa,pa