| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca in movie maker se poate pune un fond muzical la un filmulet in care voi avea si o inregistrare vocala si sa se auda muzica mai incet decat vocea mea? ma puteti ajuta sa imi spuneti cum sa fac? mersi anticipat big hug am de facut o poveste pentru copii de gradinita big grin mentionez ca am movie maker de la windows 7

Răspuns Câştigător
| ioanaKevlar a răspuns:

Movie Maker de la windows 7 e acelasi cu cel de la Windows XP. Tocmai am trecut la 7 si nu e nicio diferenta fata de ce aveam inainte.
Pe linia de video din Movie Maker pui video-ul iar pe linia de sub video ai audio - acolo pui melodia.
Undeva in stanga ai un semn mic de unde setezi volumul melodiei.
Am dat un print screen si am scris pe el. Uite aici: http://i873.photobucket.com/albums/ab297/terrair/Untitled-3.jpg

1 răspuns:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Da, se poate dar e greu de explicat, vino pe messenger si-ti explic
spaima_zmeilor@yahoo.com