| alexxi a întrebat:

Salut am un fifa online 2 si vreau sa se descarce mai repede pot sa-mi descarc ceva sa se descarce mai repede mersi

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e promotional code

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am si eu o nelamurire mi se restarteaza pc cand deschid fifa online 2 acum 2 zile mergea perfect am reistalat jocu dar nimic mersi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate am si eu o nelamurire am instalat fifa online 2 a mers perfect 2 zile dar acum cand o deschid mi se restarteaza pc,
a mai reinstalat-o odata dar tot nimic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti bagi windousu din nou

| Alexandru93 a răspuns:

Asa de mic e are numai 800 de mage sau trebuie sa am si fifa 2010?