| GicaGaara a întrebat:

Salut! Am un Golf 4 si am incercat sa ii pun becuri LED H1 pe faza lunga. Nu au functionat. Cand am pus becurile vechi pe halogen inapoi, nu au mai mers. Am luat si altele noi, dar nici asa nu mai merge faza lunga. Am verificat sigurantele, una dintre ele era arsa, am inlocuit-o, dar inca nu merge. Are cineva idei in legatura cu care ar putea fi problema?

1 răspuns:
| farnoaptea a răspuns:

A facut scurt altundeva poate sau schimba siguranta din nou poate nu e buna