| UniKKoL a întrebat:

Am un iphone 4 cu ios 6.0.1 si vreau sa bag cydia dar nu stiu cum ma poate ajuta cineva? ...va rog nu dati tutoriale ca nu ma descurc cu redsn0w absinte etc... Vreau sa ma ajutati va rog euuu din suflet

Răspuns Câştigător
| gabydragos2 a răspuns:

Pe iphone 4 mai bine ar functiona mai bine un ios 5.1.1 si nu mai incerca sa ii faci jailbreak sau unlok singur ca s-ar putea sa ramai fara el, mai bine mergi la un service autorizat si til fac ei.te costa maxim 50 lei noi.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru IOS 6.0.1 nu merge Jailbreak-ul. Nu mai face update la IOS pentru ca niciodata nu o sa mai poti sa-i faci Jailbreak. Pentru IOS 6.0 singura metoda viabila era aici
http://www.idevice.ro/......ndows-mac/
Bafta!