| StancuDaniel a întrebat:

Am un iphone3gs si nu mi se mai aprinde deloc. am crezut ca'i de la incarcator ca poate nu se incarca si am cumparat altul dar nici cu asta nu imi apare nimic pur si simplu negru total la display si nu se aprinde orict as tine apasat pe butonul din cap. nu imi apare nici macar baterie descarcataa.

Va rog ziceti-mi ce pot face... funda...

1 răspuns:
| Comisaru_Maria_Amalia_1993 a răspuns:

Parerea mea, ia-ti alt telefon deoarece mie mi s-a intamplat si mi s-a spus ca "i-au murit toti pixeli", m-ai bine du-l la un magazin unde se repara telefoane din orasul tau si cerele parerea!