| danielleinad00 a întrebat:

Am un prieten ce are windows xp si cand scrie acolo welcome si apare imaginea de pe desktop iconitele nu apar apar foarte greu ca as putea sa fac in afara de instal de windows

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Deschide "Run" prin comanda "Windows Key+R"(Windows key este acel buton dintre ctrl si alt", scrie "msconfig" si debifeaza totate programele inutile ce pornesc odata cu windows-ul.
http://www.youtube.com/watch?v=YNZ9VJpyWq8

Succes!

| danielleinad00 explică (pentru Lumine):

Am incercat faza cu startup da ma gandesc ca o sa fac o instalare de windows, mersi oricum.

1 răspuns: