| DreamHouseit a întrebat:

Salut Am vazut ca la mai multi utilizatori care posteaza un video cu iei cu un joc,,,
Filmeaza iar dupa il pune pe youtube si noi cand ne uitam apar niste lincuri peste video carep utem sa le inchidem si daca apasam pe ele scrie ceva de genul... Ormatorul meu video
Vreau sa stiu cum pun si eu asa ceva peste video meu

1 răspuns:
| Madalynutza28 a răspuns:

Nu cred ca tu ti le pui! Poate daca ai mai multe videoclipuri spune asa, fiindca si eu am vazut! Apropo ai cont pe YouTube! Daca da pot sa iti vad si eu videoclipurile?