| Cosmin5601 a întrebat:

Salut! Am voie sa folosesc un Ipad pentru a-mi lua notițe în clasa la liceu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta depidne strict de regulamentul acelui liceu si de regulile impuse de profesori, fiecare la ora lui.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred că e permis, cel puțin nu în toate școlile.La facultate vei putea.

| Nirvanaaa a răspuns:

In liceu nu cred, in facultate da. Mă rog, și noi avem un curs la facultate in care nu suntem lăsați cu tablete, se merge pe metoda clasica:pixul și hartia. Acum depinde de profesor. La liceu nu cred ca sunt deschiși către așa ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Ce ipad vere ca suntem in romanica cand or vedea tarusii aia de profesori de 50-60 de ani li se ridica parul in cap incep imediat cu domne pe vremea mea se facea scoala adevarata si alte vrajelihee hee.