| TheKKosmyyn a întrebat:

Anul acesta intru in clasa a VIII-a, si nu stiu la ce liceu sa ma duc, adica am mai multe idei, dar vreau sa aflu si mai multe domenii. Vreau sa stiu profilul si ce pot iesi cu el... Precizez ca cea mai mica media a mea a fost 9.35 si cea mai mare 9.90, dar sa vad intr-a VIII-a.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc mai intai sa alegi profilul in functie de ce materii iti plac, de ceea ce iti place sa faci si apoi iti gasesti liceul.

| RockRox a răspuns:

Hei, aici poti sa gasesti mai multe profiluri si la fiecare scrie ce poti sa iesi. http://www.edu.ro/index.php/articles/curriculum/c555/