| Tops a întrebat:

Salut as vrea sa stiu daca este cineva pe TPU care se pricepe la cutite HOMEMADE... vreau sa imi fac unul dintr-o foaie de arc, deci as vrea niste sfaturi, daca stiti contact ID:laur_parkour

3 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Cam gru sa il faci tu, uite o idee vezi daca te duci la tara si au tigan fierar ala este tatal lor. Daca mai erau uzine in picioare nu aveai treaba le faceau aia ca la carte.

| Tops explică (pentru Maidanezul):

Eu sunt de la tara...big grin si maine il fac(sper) da vreau alte sfaturi

| Maidanezul a răspuns (pentru Tops):

Nu am cum daca ai fierar ala stie cum sa il faca si cum sa il trateze termic ca si el trebuie calit decalit batut la mine in timis il calea tiganul satului in urina de bou.am vazut foi de arc de camion rupte si lipite prin termofuziune inrosite la gusa de porumbel apoi pus unul peste altul si batute apoi calea arcul si tinea buceagul iar la 5 t